Послуги бухгалтерського аутсорсінгуАутсорсінг – доволі популярний вид послуг на сьогоднішній день. Ним користуються багато фірм, і в цілому виражають своє задоволення від цього. Взагалі цей термін відомий на весь світ протягом 35 років, але в Україні він з’явився досить недавно, але швидко набирає популярність серед користувачів.

Що це таке?

Аутсорсінг – це такий договір, який підписується між двома сторонами. На основі цього договору, одна сторона передає право виконувати  деякі завдання, функції і бізнес – процеси іншій, Сторона яка приймає це право, має відповідати всім  стандартам і вимогам, точніше кажучи на професійному рівні спеціалізуватися в цій сфері, яку передає замовник. Як вже зрозуміло  передбачає довгострокову взаємодію, тобто він виступає як протилежний до разових послуг сервісу.

Переваги використання цих послуг

 • Зменшення кількості робітників в штаті, це  в свою чергу дає можливість економити на заробітній платі і на податках.
 • Фірма замовник може концентруватися виключно на основній цілі.
 • Зменшення витрат (послуги які пропонує фірма – аутсорсер дешевші за інші варіанти)
 • Мінімальний рівень ризику.
 • Швидкість виконання замовлення.
 • Під час роботи може використовуватися професійне обладнання (якщо воно
  потрібне)

Щоб ви могли зрозуміти всі моменти пропоную розглянути послуги бухгалтерського аутсорсінгу. Це поняття дає чітку характеристику послузі,  що передбачає укладення двосторонньої угоди, в якій одна сторона виконує передачу обов’язків і відповідальності з виконання функцій бухгалтерського напряму, а інша їх отримує і починає працювати.

Хочеться відмітити, що сам процес організації в цілому досить об’ємний, тому що  справи мають строго індивідуальний характер не залежно від того юридична чи фізична особа укладала договір.  Загалом перед власниками постає дійсно важливе питання, адже використання послуг аутсорсінга має і деякі негативні моменти:

 • Наприклад замовник має недостатній вплив на аутсорсера. І як результат це може призвести до того, що фірма понесе збитки.
 • Далі, виконуючи певне завдання, планується і кінцевий результат, і він може бути нижчім чим задумувалося раніше.
 • Так як замовник передає конфіденційну інформацію виконавцю, є ризик того, що вона буде втрачена. Аутсорсери мають вільний доступ до документації.

Тому, перед тим як робити вибір зважте всі за та проти. Ще що хотілося б додати, штатний робітник, має теж певні недоліки, тому не дивіться на це питання односторонньо.

Что еще почитать: